Ako vám pomôžeme?

Noví a potenciálni klienti

Ak máte záujem o niektorý z našich produktov alebo služieb, alebo máte na nás nejakú otázku, kontaktujte nášho projektového manažéra na manazer@brandbonsai.com

Poslať email manažérovi
Aktívni klienti

Ak váš projekt manažujeme cez Podio, vytvorte prosím novú úlohu priamo cez podio.com. V opačnom prípade nám pošlite email na ulohy@brandbonsai.com

Zadať novú úlohu emailom
Strategické spolupráce a médiá

Ak sa chcete pridať k nášmu tímu, alebo máte pre nás inú ponuku spolupráce, kontaktujte zakladateľa, konateľa a kreatívneho riaditeľa na konatel@brandbonsai.com

Poslať email konateľovi
Slovenské hlavné sídlo

🇸🇰 🇬🇧

SÁM SEBE PÁN, s.r.o.
A. Žarnova 861/9,
Prievidza
IČO: 47411210
hq@brandbonsai.com

🇻🇳 🇬🇧

Nha Trang, Vietnam
vietnam@brandbonsai.com

🇬🇧 🇨🇿

Virginia Beach, USA
usa@brandbonsai.com

🇬🇧 🇸🇰

Toronto, Kanada
canada@brandbonsai.com

🇹🇼 🇨🇳 🇬🇧

Taipei, Taiwan
taiwan@brandbonsai.com

Zoznámte sa s naším tímom

Sme medzinárodný tím s chuťou pre kreatívne a inovatívne projekty. Našou základňou je Prievidza, avšak je veľká šanca, že nás skôr zastihnete niekde v Ázii. Mnohí členovia nášho tímu žijú rôzne po svete. Čo nás spája je naša láska pre dizajn a kreatívne riešenia nudných zadaní.

Zakladateľ, kreatívny riaditeľ, developer

Lubo Jurík

🇸🇰 🇬🇧
Nha Trang, Vietnam
lubo@brandbonsai.com
Grafická dizajnérka

Thao Nguyen Juríková

🇻🇳 🇬🇧
Nha Trang, Vietnam
thao@brandbonsai.com
Webdizajnér

Peter Kincel

🇸🇰 🇬🇧
Calgary, Kanada
peter@brandbonsai.com
Projektový manažér 🇸🇰 🇬🇧

Braňo Kováč

🇸🇰 🇬🇧
Prievidza, Slovakia
manazer@brandbonsai.com
Projektový manažér 🇪🇸 🇬🇧

Diego Bustos

🇪🇸 🇬🇧
Medellin, Kolumbia
diego@brandbonsai.com
Projektová manažérka 🇨🇿 🇬🇧

Sabina Lomozová

🇨🇿 🇬🇧
Virginia Beach, USA
sabina@brandbonsai.com

Áno, môže to byť jednoduché

Získať nové logo, kompletnú firemnú identitu, alebo úplne novú web stránku nemusí byť komplikované, či náročné. Radi makáme, takže vy sa môžete sústrediť na to, čo je pre vás a vaše podnikanie dôležité.

Napíšte nám na MessengeriPošlite nám email