Ako vám pomôžeme?

Noví a potenciálni klienti

Ak máte záujem o niektorý z našich produktov alebo služieb, alebo máte na nás nejakú otázku, kontaktujte nášho projektového manažéra na manazer@brandbonsai.com

Poslať email manažérovi
Aktívni klienti

Ak váš projekt manažujeme cez Podio, vytvorte prosím novú úlohu priamo cez podio.com. V opačnom prípade nám pošlite email na ulohy@brandbonsai.com

Zadať novú úlohu emailom
Strategické spolupráce a médiá

Ak sa chcete pridať k nášmu tímu, alebo máte pre nás inú ponuku spolupráce, kontaktujte zakladateľa, konateľa a kreatívneho riaditeľa na konatel@brandbonsai.com

Poslať email konateľovi
Slovenské hlavné sídlo

🇸🇰 🇬🇧

SÁM SEBE PÁN, s.r.o.
A. Žarnova 861/9,
Prievidza
IČO: 47411210
hq@brandbonsai.com

Vietnamská pobočka

🇻🇳 🇬🇧

Nha Trang, Vietnam
vietnam@brandbonsai.com
+84 905 507 954

Americká pobočka

🇬🇧 🇨🇿

Virginia Beach, USA
usa@brandbonsai.com

Kanadská pobočka

🇬🇧 🇸🇰

Toronto, Kanada
canada@brandbonsai.com

Taiwanská pobočka

🇹🇼 🇨🇳 🇬🇧

Taipei, Taiwan
taiwan@brandbonsai.com

Zoznámte sa s naším tímom

Ľubomír Jurík

Zakladateľ a kreatívny riaditeľ

🇸🇰 🇬🇧
Nha Trang, Vietnam
lubo@brandbonsai.com

Thao Nguyen Juríková

Grafická dizajnérka

🇻🇳 🇬🇧
Nha Trang, Vietnam
thao@brandbonsai.com

Peter Kincel

Webdizajnér

🇸🇰 🇬🇧
Toronto, Kanada
peter@brandbonsai.com

Sabina Lomozová

Projektová manažérka

🇨🇿 🇬🇧
Virginia Beach, USA
sabina@brandbonsai.com

Diego Bustos Carmona

Projektový manažér

🇪🇸 🇬🇧
Šanghaj, Čína
diego@brandbonsai.com
Digitálna Účtovníčka header

Jana Široká

Účtovníctvo

🇸🇰 🇬🇧
Prievidza, Slovakia
accounting@brandbonsai.com

Áno, môže to byť jednoduché

Získať nové logo, kompletnú firemnú identitu, alebo úplne novú web stránku nemusí byť komplikované, či náročné. Radi makáme, takže vy sa môžete sústrediť na to, čo je pre vás a vaše podnikanie dôležité.

Napíšte nám na MessengeriPošlite nám email